O nás

 

 

"Tvoríme viac. Tvoríme výnimočnosť"

Vytvorili sme výrok, ktorý nastavil nadštandardné kritérium celej spoločnosti.

 

THE GREAT Vás od prvého momentu dokáže preniesť do pocitu, že ste si zakúpili výnimočné produkty. Celý proces výroby našich produktov spočíva v nastavení kritérií, odbornosti a princípov, ktoré budete vnímať naprieč celým portfóliom. Nevyladili sme iba materiál, iba obaly… spojili sme všetky atribúty do výsledku, ktorý za všetko aj hovorí.

Zásada priniesť produkty v najvyššej kvalite je najnáročnejšou cestou, akú sme si mohli vybrať. Podlieha tomu vylaďovanie materiálu a surovín podľa našich požiadaviek, testovanie, či samotný vývoj zloženia, ktoré prihliada na potreby Vás - našich zákazníčok. Tým sa definovalo naše ďalšie presvedčenie a to byť nadčasovou značkou, na ktorú sa budete môcť spoľahnúť aj o niekoľko rokov neskôr. Dokázali sme spojiť výnimočné produkty a dostupnú cenu pre každú manikérku, ktorá sa rozhodne pracovať s absolútnou kvalitou. Preto nevznikol kompromis, vznikol THE GREAT.

 

 

Náš príbeh

Volám sa Lenka Pavlov a som spoluzakladateľkou THE GREAT a zároveň hlavnou technologičkou našich produktov. Nechtovému dizajnu sa venujem od roku 2009. Za tento čas som svoju prácu posunula na úroveň, kedy som si povedala, že svoje vedomosti začnem odovzdávať ďalším manikérkam prostredníctvom školení. Tie zaznamenali veľký úspech a vďaka nim som prišla do priameho kontaktu so ženami, ktoré stále vnímali nedostatky produktov na trhu, tak ako ja.

Medzičasom som vytvorila dnes veľmi úspešný salón a lukratívne miesto pre krásu @thegreatlounge, v ktorom poskytujeme služby na profesionálnej úrovni, no hlavne s ľudským prístupom, aby sa u nás cítila príjemne každá klientka. Aj preto bolo hlavnou výhodou pri tvorbe nechtovej značky THE GREAT skĺbenie viacerých atribútov. Poznala som požiadavky manikérok zo školení a výstav, ktorých som sa ako vtedajší distribútor zúčastňovala a tiež podnety našich zákazníčok priamo zo salónu. Odhodlanie spojiť tieto skúsenosti vyústili do cesty, ktorú sme s manželom absolvovali na výstavu do Mníchova a Talianska, kde sme nadviazali spoluprácu s výrobcami a dodávateľmi najlepších surovín z Nemecka a neskôr zo Švajčiarska. Bolo rozhodnuté.

Vedeli sme, že chceme priniesť od začiatku viac, ako to s čím sme sa za roky pôsobenia na trhu a výstavách stretli. K prémiovým produktom sme vytvorili krásny, čistý a zároveň unikátny dizajn ktorý pôsobí esteticky v každom smere. V súčasnosti neustále pracujeme na tvorbe ďalších produktov a vysokokvalitných materiálov. Veľmi si vážime každú manikérku a dôveru, ktorú nám prejavujete kúpou našich produktov.

Chceme k Vám byť bližšie, preto nás nájdete aj na sociálnych sieťach @thegreatnailsandbeauty alebo na našom Facebooku THE GREAT SK/CZ, kde sa môžete vzájomne inšpirovať každý deň.

 

S láskou Lenka a celý tím THE GREAT